OUTLET

OUTLET ÜRÜNLERDE ŞOK KAMPANYALAR!

Geçmiş yıllara ait stok fazlalarımızı, OUTLET mobilya kampanyamız kapsamında uygun fiyatlarla eritiyoruz. İndirimde yer alan kampanyalı mobilyalar, fabrikamızda üretilen, devamı olmayacak koleksiyonlara ait ürünlerdir. Tamamı Mill House garantisiyle, sıfır paketli olarak evinize kadar getirilir, ya da ücreti dahilinde kargo ile adresinize gönderilir. Diğer tüm Mill House ürünleri gibi, en iyi kalite malzemelerden üretilmiş, rahat, fonksiyonel, şık ve ergonomik mobilyalar, OUTLET kampanyası kapsamında çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Kalitesiyle şaşırtacak indirimli mobilyalarımıza göz atmadan geçmeyin.

OUTLET Mobilya Kampanyası, kurulum ve nakliye gerektiren indirimli mobilyalarda, yalnızca ANKARA için geçerlidir. Bu siparişlerde tüm teslimat ve kurulumları fabrika ekibimiz yapar. Ankara dışından gelecek indirimli mobilya taleplerinde, ek nakliye ve kurulum masrafları olabilmektedir. Bu konuda fabrika ekibimiz yönlendirmeler yaparak sizlere destek verecektir. İndirimli mobilyalar içerisinde yer alan sehpalar ya da diğer küçük ürünler kargo ile adresinize kadar gönderilir. Kargo ücretleri il ve paket büyüklüğüne bağlı olarak değişebilmektedir. Tüm detaylar için bize ulaşarak OUTLET Mobilya Kampanyamız hakkında bilgi almanızı rica ederiz.

Lütfen telefon ile bize ulaşın. 
+90 312 499 31 81 / +90 542 356 72 25

 TEKNİK ÖZELLİKLER

Tüm ürünlerde en iyi kalite malzemeler kullanılır. Özel fırınlarda kurutulmuş ceviz, meşe, kestane ya da  kayın keresteler, doğal meşe ya da ceviz kaplama MDF'ler, yüksek yoğunluklu MDF-lamlar, deniz tutkalıyla üretilmiş melamin kaplı yonga levhalar, sararmaya ve çizilmeye karşı yüksek dirençli ithal ve yerli vernikler, boyalar, Alman ve İtalyan menteşe, ray ve aksesarlar, dökme demir ya da masif ahşap kulplar ustalıkla bir araya getirilip, titizlikle işlenir.

OUTLET Mobilya Kampanyasında yer alan indirimli mobilyalar, diğer tüm Mill House ürünleri gibi kendi tesisimizde üretilir. Tüm parçalar iskelet, panel, metal, cila ve döşeme atölyelerinden oluşan fabrikamızda hazırlanır ve paketlenir. Alacağınız tüm ürünlerde Mill House kalitesini bulacağınız ve sorunsuz olarak kullanacağınız fabrika güvencesiyle 2 YILLIK GARANTİ kapsamına alınmıştır.

Mill House Furniture mobilyaları, farklı tasarımları, günlük hayatınıza katacağı akıllı çözümleri ve konforuyla yaşam alanlarında sıcacık, dinlendirici ve keyifli bir atmosfer yaratır.
Size sadece keyfini çıkarmak kalır.
ÇÜNKÜ BİZ AŞKLA ÜRETİRİZ.

Tüm Hakları Saklıdır. Mill House @ 2017. | Ankara Seo Hizmeti