Büyüklerimizden devraldığımız 40 yıllık deneyimin ışığında, kıvanç duyacağımız yarınlar hedefiyle, ergonomi ve tasarımı aynı anda sunabilen, ulaşılabilir mobilyalar yaratmak için üretiyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz, ülkemiz ve tüm dünya için kalkınmaya bir faydamız olsun arzusuyla, daha güzel yarınlar için çalışıyoruz.
 
 Gücümüzü, kalıcılığımızı ve yarınlara duyduğumuz tutkuyu,
Geçmişten bugüne değişmeyen ilkelerimize,
Ailemiz ve köklerimize duyduğumuz koşulsuz bağlılık ve aşka,
Müşterilerimize karşı verdiğimiz dürüstlük sözüne,
İş ortaklarımızla inşa ettiğimiz güven ve birliktelik ortamına,
Çalışma arkadaşlarımızın mesuliyetine,
borçluyuz.
 
Aşkla, sevgiyle,
Sizlerle bir ömür paylaşsınlar diye...
 
2001 yılında temelleri atılan SN Mobilya, 2005 yılına kadar Gürcistan tesislerinde yemek sandalyesi üretimi yapmıştır. 2005 Mayıs ayında Ankara’da kurulan fabrika ile kereste temini Gürcistan tesislerinden yapılmak üzere, üretim Türkiye’ye taşınmıştır. 2011 yılına dek ülkenin en tanınmış mobilya şirketleri için aylık 11.000 sandalye kapasitesiyle fason üretimler gerçekleştirilmiştir.

2011 yılında, sektördeki özgün tasarımlı Country Mobilya ihtiyacının SN Mobilya ustalığıyla birleşmesi sonucu, Mill House markası altında country mobilya üretimi ana çerçeve olarak belirlenmiştir. Yemek odası, yatak odası, genç odası, koltuk takımı, kanepe üretimi için gereken ek makine yatırımları yapılarak fabrika yeniden düzenlenmiş; şirket, kendi ürün yelpazesini oluşturarak, bayiler aracılığı ile perakende satışa yönelmiştir.

Takip eden 6 yıllık süreçte kurucu ekibin, endüstriyel mobilya üretim ve yönetimindeki profesyonel tecrübeleri, şirket çalışma ve ilkelerine aktarılmış, 2014 yazında fabrika alanı büyütülerek, üretim 20.000 m2 açık alan içerisinde 8.000 m2 'lik yeni tesise taşınmıştır. İskelet, panel, döşeme, cila ve metal atölyeleriyle her parçanın kendi bünyesinde üretildiği Türkiye'nin sayılı tesislerinden biri haline gelmiştir.

2017 yılı itibariyle gelinen noktada, yurtiçinde 100'den fazla satış noktasına hizmet verilmektedir. Ürün portföyüne Country Koleksiyonlara ek olarak, modern, iskandinav ve neo-klasik tarzlarda yeni koleksiyon eklenmiştir. Üretim kapasitesinden gelen güç, teknik donanım ve 40 yılı aşkın tecrübeye sahip zanaatkar kadrodan yola çıkarak firma temelleri, kaliteli, ergonomik-fonksiyonel ve makul fiyatlarla son kullanıcıya ulaşabilecek görsel anlamda fark yaratan ürünleri pazara ulaştırmak ilkesine dayandırılmıştır. 

KURUCULARIMIZ

Şükrü Özbalcı

Kurucumuz

“Varlığımız ve geleceğimizin temelinin müşterilerimiz olduğu bilinciyle, her zaman en iyiyi sunmak için üretiyoruz.“

SN Mobilya, Kurucu
Tepe Mobilya, Genel Müdür, 2001
ODTÜ, Endüstri Mühendisliği, 1980   
                


Okan Biberoğlu

Şirket Ortağı - Finans & Satış

“Mill House ailesi olarak, iş ortaklarımıza daha kalitelisini, daha yenisini, daha ucuzunu ve daha hızlısını nasıl ulaştırabiliriz diye, her gün ilk günün heyecan ve enerjisiyle çalışıyoruz.”

SN MobilyaŞirket Ortağı                    
Suffolk University, MBA, 2003
Suffolk University, GDPA, 2003
Ankara Üniversitesi, Kamu Yönetimi, 1999


Onur Özbalcı

Şirket Ortağı - Üretim & Ürün Yönetimi

“İnsanlar bana başarınızın arkasındaki sır ne diye sorduklarında söyleyebileceğim tek bir şey var; işimize karşı durduğumuz büyük aşk ve bağlılık.”

SN Mobilya, Şirket Ortağı      
Bilkent Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği, 2004         


Tüm Hakları Saklıdır. Mill House @ 2017.
Web Tasarım
Seo
cold storage

bez çanta

lazer epilasyon

nemlendirme sistemleri

ozon tedavisi

ankara gülüş tasarımı

bebek oyunları

Briquette Prices

ortodontist ankara

seçim çantası


cerrahi maske fiyatları
ulthera
dental veneers
Psikoteknik Merkezi
konkasör
bebek oyunları
briket makinası
large tote bags