YEMEK ODASI TAKIMLARI

Mill House yemek odası takımları, tarihe iz bırakmış akımlardan esinlenilerek tasarlanıyor. Country'den Modern'e, İskandinav'dan Neo-Klasik'e birçok tarzı, Türk kültür ve ihtiyaçlarıyla sentezliyor; sizlere fonksiyonel bir rahatlık ve yalın bir güzellik sunabilmek için, en iyi malzemelerden, ustalıkla üretiliyor.
 
Yemek Odası Takımları çeşitli ihtiyaçlara göre konsol, yemek masası, sandalye, bank ve vitrinlerden oluşuyor. Değişen yaşayış biçimleri,  hayat tarzımızın, alışkanlıklarımızın ve hatta ihtiyaçlarımızın evrilmesine yol açtığını her geçen gün daha fazla hissediyoruz. Evlerimiz zamanla küçülse de, bizler için yoğun tempolu şehir hayatından kaçtığımız, huzur ve sıcaklık bulduğumuz güvenli yuvalar haline geliyor. Artık daha rahatlatıcı, daha arındırıcı ve daha ferah mekânlarda yaşamak bir ihtiyaç oluyor. Mobilya ve dekorasyonda yapacağınız tercihler bu noktada çok önemli bir rol oynuyor.
 
Biz Mill House olarak, malzeme, doku ve kalite öğelerini öne çıkaran, görsel anlamda detaylarla zenginleştirilmiş, daha yalın ve zarif mobilyaları tercih etmenizi öneriyoruz. Böylece kişisel zevklerinizi keşfedebileceğiniz ve karakterinizi yansıtacağınız detaylara yer kalıyor. Tüm tasarımlarımızda olabildiğince fonksiyonel, olabildiğince konforlu ve görsel anlamda sadeliği, ahşap işçiliğini ve detayları ön planda tutan ulaşılabilir mobilyalar yaratmayı hedefleyerek üretiyoruz. Farklı zevklere çözüm olabilmek için pek çok tarzda tasarım yapıyoruz.
 
Modern yemek odası takımlarımızda 1920-1970 dönemiyle özleşen Modern akımın temellerine yer veriyoruz. Bunlar masif ahşap kullanımıyla ağaç dokusunun ön plana çıktığı, ceviz tonların canlı renklerle kombinlendiği, daha düz hatlı, gösterişten uzak ve minimal mobilyalar. Modern yemek odalarımız ahşap yoğunluğu ve renk kullanımıyla şehir evleri için sıcak, enerjik ve tazeleyici yaşam alanları oluşturuyor.
 
Country yemek odası takımlarımızın temelleri 17.yüzyıla dayanan French Country akımının izlerini taşıyor. Ceviz ve meşe yüzeylerin, cilalı gövdelerle birleştirildiği, kırsal dokunun eskitmelerle işlendiği yumuşak hatlı, zarafet ve güzelliği vurgulayan mobilyalar. Country yemek odası takımlarımız doğa ve doğal yaşam ferahlığını, şehre taşıyarak huzurlu ve dinlendirici yaşam alanları yaratmayı hedefliyor.
 
İskandinav yemek odalarımız 1950’lerde kuzey ülkelerinde doğan Nordik akımın prensiplerinden yola çıkıyor. Her mobilyada fonksiyonel bir amaç güden bu akım yaşam alanlarında denge kurmayı hedefliyor. Çarpıcı detaylarla, yatıştırıcı çizgileri bir arada kullanıyor, az miktardaki parlak renkleri, sakinleştirici tonlarla dengeliyor. Ve ortaya sıcaklık, samimiyet ve neşe duyguları yansıtan yaşam alanları çıkıyor. Renk ve tasarımdaki dengenin yanı sıra ön planda tutulan doğal malzeme ve el işçiliği kullanımı, bu enerjik atmosferi yatıştıran huzur verici mobilyalar yaratıyor.

  Malzeme bilgilerimizi ürün sayfalarında bulabilirsiniz.

OUTLET

Tüm Hakları Saklıdır. Mill House @ 2017.
Web Tasarım
Seo