KOLTUK TAKIMLARI & OTURMA GRUPLARI

Değişen yaşayış biçimleriyle birlikte, hayat tarzımızın, alışkanlıklarımızın ve hatta ihtiyaçlarımızın evrilmesiyle karşı karşıyayız. Evlerimiz gittikçe küçülüyor olsa da, huzur ve sıcaklık bulduğumuz güvenli yuvalar yaratmak en temel ihtiyacımız oldu. Artık bizi yoğun tempolu şehir hayatından sıyıracak, daha rahatlatıcı, daha arındırıcı ve daha ferah mekânlar hayatımızın kaçınılmazı. Bu amaca hizmet edecek bütünün en temel taşı ise oturma gruplarımız. Koltuklarımızı seçerken birçok etkeni göz önünde bulundurmak gerekiyor. Dar alanlarda, geniş oturum imkanı sağlayacak, gerektiğinde oracıkta uyuyabilmemiz için optimum yumuşaklıkta olacak, bazen de bir dolap gibi saklama alanları sunacak türden ürünlere ihtiyacımız var. İşte bu noktada, tüm bu çözümleri sunarken, görsel anlamda kişisel zevkleri de tatmin edebilecek koltuk takımları ender bulunur türden.
 
Mill House olarak salon takımı tasarımlarımızda, sıcak, huzurlu ve fonksiyonel yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz. Koltuk takımlarımız ile günlük stresi atmanızı sağlayacak konforu, içinde bulunduğunuz andan keyif alacağınız ergonomiyle birleştiriyor; mobilyaya farklı bir yaklaşım getiriyoruz. Modern’den Country’ye, İskandinav’dan Çağdaş tasarıma pek çok tarz ile farklı zevklere hitap edecek oturma grupları sunuyoruz.
 
Modern salon takımlarımızda 1920-1970 dönemiyle özleşen Modern akımın temellerine yer veriyoruz. Bunlar masif ahşap kullanımıyla ağaç dokusunun ön plana çıktığı, ceviz tonların canlı renklerle kombinlendiği, daha düz hatlı, gösterişten uzak ve minimal koltuk takımları. Modern oturma gruplarımız ahşap ayaklar ve canlı renk kullanımıyla şehir evleri için sıcak, enerjik ve tazeleyici yaşam alanları oluşturuyor.

Country salon takımlarımız temelleri 17.yüzyıla dayanan French Country akımının izlerini taşıyor. Yuvarlak hatlı P kolların, pofuduk minderlerle desteklendiği, kırsal dokunun eskitmelerle işlendiği yumuşak hatlı, zarafet ve güzelliği vurgulayan mobilyalar. Country oturma gruplarımız tam olarak bu ilkeyle doğa ve doğal yaşam ferahlığını, şehre taşıyarak huzurlu ve dinlendirici yaşam alanları yaratmayı hedefliyor.

İskandinav koltuk takımlarımız 1950’lerde kuzey ülkelerinde doğan Nordik akımın prensiplerinden yola çıkıyor. Her mobilyada fonksiyonel bir amaç güden bu akım yaşam alanlarında denge kurmayı hedefliyor. Çarpıcı detaylarla, yatıştırıcı çizgileri bir arada kullanıyor; az miktardaki parlak renkleri, sakinleştirici tonlarla dengeliyor. Ve ortaya sıcaklık, samimiyet ve neşe duyguları yansıtan yaşam alanları çıkıyor. Renk ve tasarımdaki dengenin yanı sıra ön planda tutulan doğal malzeme ve el işçiliği kullanımı, bu enerjik atmosferi yatıştıran huzur verici oturma grupları yaratıyor.
 

  Malzeme bilgilerimizi ürün sayfalarında bulabilirsiniz.

OUTLET

Tüm Hakları Saklıdır. Mill House @ 2017.
Web Tasarım
Seo