MUTFAK MASA & SANDALYELERİ

ÜRÜNLER

Son yıllarda mimaride sıkça gözlemlediğimiz belirgin değişimlerden biri de küçük ya da Amerikan mutfaklı evler. Metrekareler daraldıkça duvarlardan kurtulup, açık alanlara geçiş yapıyoruz. Çok farklı mimarideki mutfaklar için bazen ufacık fakat açılabilen mutfak masa takımları, bazen orta ölçüde sabit masa sandalye modelleri bazen de bistro tarzda ürünlerle çözüm bulmak gerekiyor. Tüm bu seçenekler içinden bir de mutfağınıza renk ve model olarak uyacak masa sandalye takımlarını bulmak kolay olmuyor.
 
Kullanım alanı, şekli ve amacı düşünülerek, Mill House Mutfak Masa Sandalye Takımları, ferah ve aydınlık ortamlar yaratacak doğal ve estetik çizgilerle tasarlanır. Mutfak masa takımlarımız çeşit çeşit ihtiyaca cevap verebilen işlevsel çözümleriyle, beyazdan cevize, kayından meşeye birçok renk alternatifi sunar. Minimal ve akılcı modeller sayesinde küçük alanlar kullanışla hale gelirken, kapalı mutfaklar da keyifli yaşam alanlarına dönüşür.
 
Ölçüleri 100cm’den başlayarak 140cm’e kadar uzanan mutfak masalarımız, açılır ve sabit masa alternatiflerimiz, çeşit çeşit kumaş ve renk opsiyonu olan ahşap mutfak sandalyelerimiz ile her tür mutfak masa takımı ihtiyacına çözüm sunabiliyoruz. İster Modern, ister Country, ister Retro, ister İskandinav tasarımlarımızla olabildiğince çeşitli zevklere hitap etmeye çalışıyoruz.  
Modern Mutfak Masa Takımlarımızda 1920-1970 dönemiyle özleşen Modern akımın temellerine yer veriyoruz. Bunlar masif ahşap kullanımıyla ağaç dokusunun ön plana çıktığı, ceviz tonların canlı renklerle kombinlendiği, daha düz hatlı, gösterişten uzak ve minimal mobilyalar. Modern yemek odalarımız ahşap yoğunluğu ve renk kullanımıyla şehir evleri için sıcak, enerjik ve tazeleyici yaşam alanları oluşturuyor.
 
Country Mutfak Masa Sandalye Takımlarımızın temelleri 17.yüzyıla dayanan French Country akımının izlerini taşıyor. Ceviz ve meşe yüzeylerin, cilalı gövdelerle birleştirildiği, kırsal dokunun eskitmelerle işlendiği yumuşak hatlı, zarafet ve güzelliği vurgulayan mobilyalar. Country yemek odası takımlarımız doğa ve doğal yaşam ferahlığını, şehre taşıyarak huzurlu ve dinlendirici yaşam alanları yaratmayı hedefliyor.
 
İskandinav Mutfak Takımlarımız 1950’lerde kuzey ülkelerinde doğan Nordik akımın prensiplerinden yola çıkıyor. Her mobilyada fonksiyonel bir amaç güden bu akım yaşam alanlarında denge kurmayı hedefliyor. Çarpıcı detaylarla, yatıştırıcı çizgileri bir arada kullanıyor, az miktardaki parlak renkleri, sakinleştirici tonlarla dengeliyor. Ve ortaya sıcaklık, samimiyet ve neşe duyguları yansıtan yaşam alanları çıkıyor. Renk ve tasarımdaki dengenin yanı sıra ön planda tutulan doğal malzeme ve el işçiliği kullanımı, bu enerjik atmosferi yatıştıran huzur verici mobilyalar yaratıyor.
 
  Malzeme bilgilerimizi ürün sayfalarında bulabilirsiniz.

OUTLET

Tüm Hakları Saklıdır. Mill House @ 2017.
Web Tasarım
Seo