LİN Yatak Odası

Lin Yatak Odası Koleksiyonu, dingin ve yalın tasarımı ile yaşam alanlarınızda dinlendirici, huzurlu ve sıcak bir atmosfer yaratır.  Yumuşak hatlı kapak kabartlamaları, ince uzun masif kulpları ve ahşap torna ayakları ile her dokunuşta kaliteyi hissedeceğiniz ürünlerden oluşur. Şehrin ve iş hayatnın stresini, ruhunuzdan söküp alacak zarif ve ince detaylarla süslenmiştir. Daha küçük evler ve tekil ihtiyaçlar için çok çeşitli ürün alternatifleri sunar. İster 2, ister 3, ister 4 ya da 5, 6, 7 kapaklı dolabınızı ihtiyaca göre kendiniz tasarlayın; dilediğiniz gibi şifonyer, çamaşırlık ya da makyaj masasıyla tamamlayın.   
 

Ürün Ölçüleri & Teknik Özellikler


Lake Cilalı MDF Kapaklar
  • Kapaklarda derinlik hissini arttırmak ve görsel zenginlik amaçlı özel ahşap kabartma uygulaması kullanılır.
  • Gardırop kapakları ile şifonyer, çamaşırlık ve komodin klapaları yüksek yoğunluklu MDF parçalardan üretilir. MDF yüzeyler kademeli lake cila tekniği kullanılarak kırık beyaz tonda boyanır. Son katta kullanılan akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernik sayesinde mobilyanın rengi yıllarca korunur.
Dokulu Melamin Gövdeler
  • Yatak odası koleksiyonundaki tüm ürün gövdeleri, üst kalite melamin kaplı yonga levhalardan üretlmiştir. Montajında ithal HAFFELE marka aksesuarlar kullanılır.
  • Karyola ve baza traversleri Barok desen kendinden dokulu yonga levhalardan üretilmiştir. Gerçek ağaç dokusunda, geniş baza haznesiyle doğal ve fonksiyonel bir üründür.
Masif Kayın Ayaklar
  • Yatak odası koleksiyonundaki tüm ürün ayakları bir ay boyunca bilgisayar kontrollü kurutma fırınlarında nem değeri 8 dereceye düşene kadar kurutulmuş masif kayın ağaçlardan ustalıkla kesilerek hazırlanır. Naturel boya ile çikolata ceviz renkte boyanır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca koruyamaya devam edecektir.   

Koleksiyon kulpları masif kayın ağacından üretilir, renk amaçlı üzeri naturel vernik ile boyanır.  
Yatakbaşı kapitone dikişlerle, üst kalite, yumuşak dokulu örme kumaş ile döşenmiştir.  

Tüm Hakları Saklıdır. Mill House @ 2017.
Web Tasarım
Seo